Meble ogrodowe

Naszą ofertę tworzą meble ogrodowe i tarasowe wykonane z najwyższej jakości technorattanu, który doskonale imituje naturalny materiał, a jednocześnie jest od niego o wiele bardziej trwały. Prezentujemy eleganckie i stylowe komplety złożone ze stołów, foteli i krzeseł oraz leżanek, idealne także do domowego salonu czy patio a także do kawiarnianych ogródków, restauracji czy hoteli. Są to zarówno kolekcje tradycyjne, oparte na klasycznych formach, jak i nowoczesne, które wprowadzą do Państwa domów powiew świeżości i modernizmu. Nasze produkty stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych mebli rattanowych. Ich uzupełnieniem są doskonale chroniące przed słońcem parasole UMBROSA® a także eleganckie akcesoria w postaci poduszek i poszewek, lamp oraz efektownych palenisk gazowych, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat.

Kolekcja ROYAL   Kolekcja Royal - OLTRE Outdoor Indoor Design

Kolekcja ROYAL to rozwiązanie dla zwolenników klasyki. Cechą charakterystyczną mebli z tej serii są przepiękne, tradycyjne formy, które świetnie prezentują się w połączeniu z delikatnymi liniami i plecionkami imitującymi naturalny rattan.

Kolekcja MODERN   Kolekcja Modern - Oltre Outdoor Indoor Design

Nowoczesne, bezpretensjonalne meble z kolekcji MODERN to doskonały sposób na wyposażenie wnętrza, ogrodu lub patio, który pozwoli wprowadzić do nich element prostoty i nieskazitelnie czystej formy.

Akcesoria

Akcesoria OLTRE stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich pozycji w naszym katalogu. Wygodne poduszki, wytrzymałe poszewki, lampy ogrodowe oraz paleniska gazowe – Happy Cocooning.